המצבר ברכב עושה לכם בעיות? כבר לא צריך להגיע למוסך

מחירון מצברים

ניסיתם להתניע את הרכב ולא הצלחתם? האורות מתחילים להתעמעם ואתם כבר יודעים מה צריך לעשות? בין אם זו הפעם הראשונה שאתם עושים זאת ובין אם לא, חשוב לזכור כי מצברים הם החלק כמעט הכי חשוב ברכב וכדאי להחליף כמה שיותר מהר, כדי לא לשחוק את הרכיבים האחרים ברכב ומעל לכל כדי להבטיח התנעה תמידית והמשך נסיעה תקנית כרגיל. עם זאת, תשמחו לגלות שממש לא חייבים לטרוח ולהגיע למוסך במיוחד לצורך כך, בזכות שירותי דרך ניידים המספקים את אותו שירות ובמקרים רבים אף הרבה יותר מכך, במקצועיות ומהירות רבה. אז מה חשוב לדעת על השירותים הניידים הללו, ואיך תמצאו את מה שהכי מתאים לכם?

איזה מצבר הכי נפוץ?

כיום המצברים הנפוצים ביותר הם של חברת שנפ, לדוגמה מצבר 55 אמפר של שנפ מספק מענה לרכבים פרטיים רבים והמחירים נעים בין 450-500 שקלים

איך יודעים מי הכי מקצועי?

ברחבי האינטרנט ובמיוחד באתרים בהם מופעיות המלצות גולשים (אמיתיות!) תוכלו להתרשם מבעלי המקצוע השונים, ובמיוחד כדאי להקדיש זמן ולעיין בהיקפי הפעילות של החברות השונות, כמו גם במוניטין ובניסיון שלהן כדי לבחור בראש ובראשונה את האיכותיות ביותר מתוך המבחר הקיים. מעבר לכך, מומלץ לבחור בחברה שנמצאת קרוב אליכם כדי לחסוך בעלויות הדלק הכרוכות בהגעה אליכם, ומעל לכל מומלץ לערוך סקירה מהירה של שתיים או שלוש חברות נבחרות בסוף, כדי לבחור מתוכן את זו שנראית הכי מתאימה לכם. אם יש באפשרותכם לעשות זאת, השקיעו כמה דקות גם בשיחה טלפונית של ממש, כדי לשאול על המקרה שלכם ולקבל חוות דעת ראשונית מבעלי מקצוע שונים אודותיו, וכך לקבל החלטה מושכלת יותר בנוגע לבחירתכם הסופית.

איך אפשר להחליף מצבר לרכב מחוץ למוסך?

הרבה אנשים תוהים כיצד ניתן להחליף מצבר "מעכשיו לעכשיו" כאשר מדובר בשירותי דרך ניידים, ובמיוחד בנושא כל כך רגיש כמו החלפת מצבר, בה דרוש לא רק דיוק מרבי במעמד ההתקנה עצמו, אלא עוד לפני כן בבחירת המצבר הספציפי המתאים לכם באופן מדויק. אך האמת היא שזה לא כל כך מסובך כמו שזה נשמע, ברגע בו רואים שהמצבר מתחיל לאבד מכוחו פשוט מתקשרים, ובליווי בעל המקצוע בטלפון פותחים את מכסה המנוע ומקריאים לו את הפרטים הקריטיים אודות המצבר שלכם, כמו גם מיקומו בגוף המנוע והחיבורים השונים. בו בזמן איש המקצוע מאתר עבורכם את המצבר החדש המתאים לכם, בין במאגרים הקיימים אצלו ובין מחברות אחרות שהוא עובד איתן, ותוך זמן קצר המצבר החדש יגיע אליכם, במעמד התקנה קצר ויעיל שיוכל להסיע אתכם לכל דרך שתרצו, כמובן בתנאי שיש לכם מספיק דלק לכך.

מחירון מצברים

במקרים אחרים בהם אתם מעוניינים לתאם מועד הגעה אחר ולא מיידית, כמובן שניתן לעשות זאת באופן יעיל אף יותר, ורק לדאוג לכך שבעל המקצוע יקבל את כל הפרטים מראש כדי שיוכל להתכונן להתקנת המצבר החדש באופן המקצועי והמהיר ביותר.

מידע חשוב – בטיחות עבודה עם מצברי עופרת