מצבר להונדה סיוויק

מצבר להונדה סיוויק מחירים מיוחדים רק בלירון מצברים

יש לכם הונדה סיוויק ואתם לא יודעים איזה מצבר צריך? מצבר שמתאים להונדה סיוויק הינו מצבר 46 אמפר או מצברים 55 אמפר, אצלנו תמצאו מצבר להונדה סיוויק במחירים ללא תחרות!

🗸 מצברים להונדה סיווק SCHNAPP מ 455 שקלים

🚔 לקניה של מצבר להונדה סיוויק כולל החלפה והתקנה בבית 🏠 (בתשלום נוסף)
התקשרו – לירון מצברים 072-392-1104

מצברים להונדה סיווק מומלצים

משלוח מצברים להונדה סיוויק עד הבית בתשלום נוסף ( עבור השירות )

מצבר להונדה סיוויק – מה שהרכב שלכם זקוק לו

כל רכב זקוק לפלגים, לאלטרנטור, לרצועת טיימינג, בוכנות, טלטל ולעוד הרבה מרכיבים שונים על מנת לתפקד בצורה נאותה. הפעם, נסביר לשם מה נועד המצבר ששוכן אחר כבוד מתחת למכסה המנוע. למרות שמדובר בסופו של דבר בבטרייה נטענת גדולה וקצת מסורבלת למראה, אי אפשר לוותר עליה. בכל סוג של רכב, מהקטן ביותר והעד הגדול ביותר, ללא מצברים מתפקדים, אי אפשר לנסוע לשום מקום.
ללא מצבר הרכב לא מתפקד ולכם מצבר לרכב הונדה סיוויק שלכם הינו מוצר חובה!

המצבר נותן חיים לסטרטר

מנוע מונע יוצר הרבה מאוד כוח ומזיז את הרכב קדימה בזכות שריפת הבנזין או המנוע החשמלי. תנועת הבוכנות ושריפת תערובת של דלק אוויר מדהירה במרץ כוח שיכול להגיע לעשרות סוסים. אבל אפילו רכב בעל מאות כוחות סוס מתחת למנוע לא יוכל לקבל מנוע שעובד, מבלי להפעיל מרכיב אחד קטן אך חיוני – הסטרטר. סטרטר, שהוא המתנע, מופעל ברגע שמכניסים את המפתח לסוויץ' ומסובבים. כך מקבלים את הניצוץ שמדליק את תערובת הדלק אוויר כדי להניע את הבוכנות. אבל מה מאפשר למתנע ליצור ניצוץ חשמלי? אם קראתם עד כה בעיון, התשובה כבר ברורה: מצבר להונדה סיוויק . זו הבטרייה שפועלת בדרך כלל על בסיס וולט (V) ומספקת את האמפר או האמפר שעה הדרוש לסוג הרכב שלנו. מכאן אפשר להסיק, ובצדק, שאם המצבר מרוקן לחלוטין, הרכב לא יוכל להניע.

מעוניינים לקנות מצבר להונדה סיוויק עד הבית? התקשרו עכשיו 072-392-1104לירון מצברים להונדה סיוויק לשירותכם