החניון מוצף מים? ביובית לחניונים תשפר את המצב!

שאיבת הצפה בביוב עם ביובית

החניון מוצף מים ביובית לחניונים תשפר את המצב!
החניון מוצף מים? ביובית לחניונים תשפר את המצב! – חניונים הם מקום מועד לפורענות ועלולים לסבול בהם לעיתים קרובות מהצפה של מים וסתימת ביוב. היות והם שוכנים במקומות נמוכים של מבנים רבי קומות, הם סובלים מהצפות של מים כתוצאה מאי ספיגה של פסולת בצנרת וסתימות.

ביובית לחניונים

ביובית לחניונים מיועדת לטפל במקומות נמוכים כמו מרתפים, חניונים או מחסנים תת קרקעיים. ביובית לחניונים היא למעשה כלי רכב המטפל בבעיות אינסטלציה ומשחרר סתימות במקומות אלה, כך הוא פותח בורות ניקוז שעולים על גדותיהם עקב תקלה.

אפשר לומר כי ביובית לחניונים היא חלק מטיפול בצנרת של כל מבנה ומשמשת כלי עזר חיוני במקרה של הצפות למיניהם או סתימות שמתרחשות מעת לעת.

מה מיוחד ברכב ביובית לחניונים

מה מיוחד ברכב ביובית לחניונים? – רכב ביובית לחניונים מצוידת במערכת משוכללת שמיועדת לנקז הצפות ממקומות נמוכים ומאפשרת עבודה יעילה גם במקומות צפופים וסגורים. הגישה אל החניונים היא פעמים רבות קשה ובעייתית ולשם כך מתאימים רכב ביובית לחניונים שיש לה אפשרות גישה גם במקומות כאלה כדי לטפל שם בצורה יעילה מרבית.
המבנה של ביובית לחניונים מתאימה את עצמה למקומות אלה, לכן הם בעלי מבנה נמוך וצר כדי שיוכלו להכנס אל מקומות בעיתיים.

זה טוב גם לך!

ביובית לחניונים ניתן להרכיב על גבי משאית או אפילו רכב טנדר קטן יותר (תלוי בסוג של ביובית לחניונים וגודלה) כך ניתן להביא את הביובית בקלות רבה אל המקום המיועד ולהנות מאפשרות נוחה של סתימת צנרת.

הביובית תפתח בורות ניקוז שנסתמו עקב לכלוכים או שומנים למיניהם, היא תשאב בעזרת ואקום אדיר את כל הפסולת ותנקה את הצנרת לחלוטין. ביובית לחניונים תשתלט על הצפות של מים בחניונים ותחזיר את הצנרת לתפקוד תקין, לאחר שחרור הסתימה היא תשטוף את בורות הניקוז באמצעות זרם מים אדיר ותטהר אותו משאריות לכלוך למיניהם.

שימוש מוצלח עם ביובית לחניונים ישאיר את החניון נקי ויבש. שוב יתפקדו צינורות הניקוז כהלכה, והדיירים יהנו מחניון תקין וללא סימנים של הצפה.
כדאי לכל אחד להנות מאפשרות נפלאה זו! ביובית לחניונים – האינסטלטור האישי שלך!

חשוב לשמור על חניונים נקיים כמו ששומרים למשל בחניוני שדה התעופה!