היתרונות בהזמנת מתנפחים לימי הולדת

יום הולדת הינו יום מיוחד במינו במיוחד עבור ילדים. כל ילד מחכה ומצפה ליום הולדתו שנה שלמה וכאשר יום זה מתקרב, הילד כה שמח ונרגש וסופר את הימים והשעות לאחור. גם אתם כהורים, וודאי מעוניינים לחגוג לילדכם האהוב את יום ההולדת המיוחדת והשמחה ביותר. אם אתם מתכננים אירוע יום הולדת לבנכם או לבתכם רק עבור חבריהם או אם אתם מתכננים אירוע משולב ששל מבוגרים אשר מהווים בני משפחה קרובים וגם חבריו של הילד, אין ספק שהבחירה הטובה ביותר עבורכם הינה השכרת מתנפחים ליום ההולדת של הילד.

מהי השכרת מתנפחים ליום הולדת?

אין ספק שהטרנד החם ביותר כיום, עבור ימי הולדת של ילדים הינו השכרת מתנפחים. מתנפחים הינם מעין טרמפולינות אתגריות ולא אתגריות, אשר מוקמות על ידי החברות אשר אחראיות על השכרתן, במקום בו אמורה להיערך יום ההולדת של הילד. בעת האירוע, כל ילד יכול ליהנות מהטרמפולינות הקיימות במקום, זמן בלתי מוגבל. כיום, ישנם לא מעט אנשים שכבר מבינים שאם הם רוצים לעשות לילד שלהם יום הולדת שמחה הכוללת גם את חבריו, אך הם מחפשים פעילות אשר החברים וילד יום ההולדת יוכלו ליהנות ממנה מחוץ לבית, כדאי שיבחרו בתחום השכרת והזמנת מתנפחים לימי הולדת.

יתרונות השכרת מתנפחים לימי הולדת

ראשית כל, כאשר מדובר באירוע משולב של ילדים עם אנשים מבוגרים, הזמנת מתנפחים ליום ההולדת תאפשר למבוגרים ליהנות אחד מחברת השני, מבלי שהילדים יתרוצצו ביניהם ויפריעו. בעוד הילדים נהנים מפעילות חווייתית במתנפחים, המבוגרים יכולים לשבת ולשוחח בנחת וליהנות מאווירה טובה ונעימה. שנית, ילדים ידועים כבעלי מרץ רב. כאשר תוחמים את יום ההולדת של הילד בין 4 קירות ומעוניינים לעשות בבית פעילות כלשהי עבור יום ההולדת, אין סיכוי שהילדים לא יתרוצצו, ישתוללו ויהפכו את ביתכם במקרה הטוב. לכן, אם מתחשק לכם שהילדים ייהנו, יוציאו מרץ וישתוללו, אך מחוץ לביתכם, ישנו יתרון משמעותי בהזמנת מתנפחים לימי הולדת.

מתקנים מומלצים מבית עולם השעשועים בתחום האטרקציות לאירועים

מסיבות קצף
מגוון רחב של אטרקציות ומסיבות קצף
טירה מתנפחת
טירה מתנפחת בצורות שונות לילדים קטנים

 

מגלצ'ה מתנפחת במים
מגוון דוגמאות של "עולם השעשועים" – מגלצ'ה מתנפחת במים

 

כיצד לבחור מתנפחים לימי הולדת?

מכיוון שהזמנת מתנפחים לימי הולדת כיום הינה אטרקציה, אשר רבים בוחרים בה עבור יום ההולדת של ילדם, ישנן לא מעט חברות העוסקות בתחום השכרת מתנפחים לימי הולדת, אשר ניתן להיעזר בשירותיהם. כדאי מאוד לבחור את החברה המבוקשת לכם, על פי טיב איכות וסוגי המתנפחים שלהם. חברות אשר מכילות מתנפחים סטנדרטיים, אינן דומות לחברות אשר מכילות ומציעות עבור ימי הולדת מתנפחים מיוחדים ומאתגרים עבור ילדים. מלבד זאת, עלות השירות הינו חשוב. בכדי שלא לבזבז הון תועפות, כדאי לעשות סקר מחירים ורק לאחר מכן לבחור את החברה האידאלית עבורכם מצד אחד ומצד שני, חברה שמחיריה אטרקטיביים ונוחים עבור הזמנת מתנפחים לימי הולדת.
אין ספק שהזמנת מתנפחים לימי הולדת של ילדים הופכת כל יום הולדת לחגיגה מופלאה עבור חתן או כלת יום ההולדת וכמובן, עבור חבריהם.

דוגמאות מתקנים ואטרקציות – הזמנה לגיל הרך

מתקנים לגיל הרך ליום הולדת
מתקנים לגיל הרך ליום הולדת

קרדיט ורעיונות:

תמונות ,עולם השעשועים באתר- השכרתמתנפחים.net

הכנת סרטון יומהולדת מומלץ – www.hop.co.il

סדרות ליום הולדת בייבי – www.babytv.co.il